Classic White Beyazlatıcı Sabun Resmi Satış ve Sipariş Sitesi 19TL Ürün Görseli

Tenimiz Nasıl Beyazlar

peeling-cilt-172559D3Tenimiz Nasıl Beyazlar

Cildi beyaz olan kadınlar tarihte her zaman daha asil olarak görülmüştür. Her kadın bu asaleti hak etmektedir. Bu neden ile bu makalemiz de sizlere cildiniz de oluşan lekeleri yok edip pürüzsüz ve temiz bir cilde sahip olmanız için öneriler de bulunacağız.

Pirinç yardımı ile cilt rengini açma; Cildin rengini açan en önemli madde pirinçtir. Pirinci suya koyduğunuz da ortaya çıkan beyaz su bunun kanıtıdır. Pirinç sadece cildi açmakla kalmaz cildinize mükemmel bir berraklık verir.

Limon yardımı ile cilt beyazlatma; Cilt rengini içeriğin de bulunan asitler yardımı ile açan diğer bir bitki limondur. Gece yatmadan önce bir parça limonu cildiniz de gezdirin ve sabah kalktığınız da beyazladığını göreceksiniz.

Salatalık ile cilt beyazlatma; Salatalık suyu tek başına kullanıldığın da cildiniz de büyük değişimlere neden olur, cildinizi açmakla kalmaz pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Domates ile cilt açma; Domates akne lekelerini geçirmekle beraber içeriğin de bulunan asitler cildin beyazlamasına yardımcı olmaktadır…7

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )