Classic White Beyazlatıcı Sabun Resmi Satış ve Sipariş Sitesi 19TL Ürün Görseli

Koyu Teninizden Kurtulun

Koyu Teninizden Kurtulun

Koyu tenli olmak, birçok insan için bir avantajdır. Siyah renk ten Hatta bazı beyaz tenli insanlar, sırf koyu bir tene sahip olmak için solaryuma onlarca para dökerler. Bazıları ise güneşin altında saatlerce yatarlar. Bu yüzden de çoğu insan esmerliğin ve koyu bir tenin iyi bir şey olduğunu düşünür. Fakat bu tam olarak böyle değildir. Bazı insanlar, sırf koyu tenli oldukları için ciltlerini sevmemektedirler. Koyu tenli insanlar için ise çözüm Classic White Sabundur.

Hem Ton Açar, Hem Sivilceleri Yok Eder

            Classic White Sabun, koyu derisinin tonunu açmak isteyen kişiler için ideal bir üründür. Ayrıca besleyici içeriği sayesinde sivilce, akne, egzama, siyah nokta gibi birçok cilt problemini de ortadan kaldırmaktadır. Bu ürün, oldukça güçlü bir üründür. Bu ürün, doğal içeriği ile cildiniz besleyerek sivilcelerin, aknelerin ve diğer bütün cilt problemlerini ortadan kalkmasını sağlar.

Her Gün Kullanın

            Bu sabunu, sabahları kalktığınızda ve akşamları yatmadan önce günde ikişer kez kullanın. Ürünü yüzünüze uygularken ılık su kullanmaya özen gösterin. Ilık su kullanılmasının sebebi ise, cilt gözeneklerinin açılmasını sağlamak ve açılan gözeneklere sabunun daha güzel bir şekilde nüfuz etmesini sağlamaktır. Ürün düzenli kullanımlar sonucunda 2 aylık gibi bir süre zarfında tam 6 ton kadar deri rengi açmaktadır. 6 tonluk açık deri rengine sahip olmanın başka bir yolu ise, ameliyat olmaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )