Classic White Beyazlatıcı Sabun Resmi Satış ve Sipariş Sitesi 19TL Ürün Görseli

Doğal Sabunlar

Doğal Sabunlar

 

Sabunlarımız üstün köpürme ve nemlendirme özellikleri ile ünlüdür. Terapötik faydaları için uçucu yağların çok cömert bir miktarını içeririz. Onların son şeritte nüfuz eden inanılmaz bir kokusu var.

 

Maliyet üzerine çevreye saygılı, kaliteli malzemeler seçeceğiz. Pahalı ambalaj yerine içerikler hakkında daha çok ilgileniyoruz. Vücudumuza veya suyollarına zararlı olmayan katkı maddeleri kullanırız. Onların faydaları tahrip edilmez, böylece malzemeyi aşırı ısınmaya neden olabilir imalat süreçlerini kullanma -. Eterli uçucu yağlar gibi mutlu lathering!

 

FİRMA HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

CORRYNNE’NİN ZENGİ YAĞLARI

% 100 saf.

 

Lavanta’dan Batı Hindistan Kireci ve Peru Balsam’a kadar basit ama sarhoş edici kokularımız nedeniyle uçucu yağlarımız tüm müşterilerimiz tarafından popüler hale gelmiştir.

 

Sabunlarımıza koymak için% 100 saf, premium kalite uçucu yağlarımızı toplu olarak alıyoruz. Müşterilerimize ekonomik fiyatlı, en üst raf yağları sunuyoruz.

 

Uçucu yağlar canlı, ruh halini değiştiren kokulara sahiptir.

Yağ yakıcılarda kullanın

Banyo birkaç damla koyun,

Masaj için bir taşıyıcı yağ koyun birkaç damla.

Uyumada sorun mu var? Yastığınızın altındaki bir dokuya bir damla lavanta ekleyin.

 

Hamileliğin ilk 4 ayında deriye aşağıdaki esansiyel yağları doğrudan uygulamayın:   –  lavanta, sedir ağacı, biberiye ve nane .

 

“Sabunlarımız, üstün köpüklenme özellikleri ve inanılmaz kokusu ile cömert miktarda bitkisel yağların terapötik yararlar için kullanıldığı için ünlüdür.”

 

 

BANYO ÜRÜNLERİ

Zor bir günün sonunda, bazı uçucu yağlarla ve bazı şifalı Epsom tuzlarıyla sıcak bir küvete daldırmak için ne tür bir muamele yapıldı. Kimyasal adı magnezyum sülfat ile bilinen Epsom tuzları cildi, şişliği azaltmak, kas ağrıları hafifletmek toksinleri dışarı çekmek ve yumuşatmak için yardımcı olan bir nöro-müsküler gevşetici vardır. Scrubs cildi Kese birçok faydası vardır. Ölü cilt hücrelerini, kirleri ve yağları temizler. Gözenekler tıkalı kalmaz ve büyütülür ve cilt daha kolay nefes alabilir. Kirli zemini temizlemeye, yüzü yumuşak yüz kızartmalarımıza ve vücut tuzu ovuşturmaya elverişli olan el ovma makinesinden bir dizi eldivene sahibiz. Ovma, vücudunuzun etrafındaki dolaşımı da uyartığı için duş alırken iyi bir rutindir. KİL ÜRÜNLERİ

 

 

 

sabunlar

 

Çamur Görkemli Çamur! Biz eşyaları seviyorum. Cildi siyah noktalar ve lekelerden uzak tutmak için haftada bir kez çamur maskesi uygulayın. Gözenek boyutu azaltıldığında cilt sıkışacak, dolaşım artacak ve cilt yağ üretimini düzenleyecektir. Clay doğal bir temizleyici olup yüz temizleyicileri ve sabunlar için mükemmeldir. Ayrıca doğal deodorant formülasyonumuzda mükemmel bir koku emicidir.

 

ZORUNLU YAĞLAR

% 100 saf ve gerçekten harika fiyatlarla. Biz sabun koymak için toplu olarak satın alın, böylece bu dökme fiyatları geçirebilirsiniz. Yağ brülörlerinde, banyoda birkaç damla, masaj için taşıyıcı yağda birkaç damla kullanın. Uyku sorununuz varsa – yastığınızın altındaki bir dokuya bir damla lavanta ekleyin.

 

Nemlendiriciler

Doğal nemlendiricilerimiz cildiniz için% 100 saflıkta sağlıklı besindir. En saf doğadan oluşturulmuş, özenle seçilmiş nefis esansiyel yağların ve botaniklerin harmanlarını kullanarak sunmak zorundayız. Cildimiz en büyük organımızdır ve uyguladığımızın çoğunu doğrudan kan dolaşımına emeriz. Örneğin, lavanta esansiyel yağı cilde sürülürse, izleri ancak birkaç saat sonra böbreklerde bulabilir. Cildinize uyguladıklarınızdan haberdar olun.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )