Classic White Beyazlatıcı Sabun Resmi Satış ve Sipariş Sitesi 19TL Ürün Görseli

Cildinizi Beyazlatırken Nasıl Güvenli Olabilirsiniz?

Cildinizi nasıl güvenli bir şekilde ağartacağınızı merak ediyor musunuz? Düzensiz cilt tonusu, lekeler veya çiller var mı? Eğer öyleyse, o zaman muhtemelen cilt tonu dışarı bilecek ürünler için etrafında arama yaptınız.

Yüz beyazlatma kremi ve diğer beyazlatma ürünleri, vücudunun parçalarını hafifletmek isteyenler için bu günlerde çok popülerdir. Asıl soru şudur: “Ağartıcı kremler cilt için güvenli mi?” Bunu anlamak için öncelikle cilt için ağartma kreminde neyin olduğunu bilmelisin.

Cilt için hangi malzemeler ağartıcıdır?

Cilt aydınlatması için pazardaki en iyi beyazlatma kremi olabilecek bir üründür bile genellikle hidrokuinon adı verilen bir kimyasal madde içerebilir . Bu kimyasalın etrafını saran büyük bir tartışma var. Aslında, bir ülkeye getireceği zarardan dolayı bazı ülkelerde yasaklanmıştır.

Bu maddenin güvensiz sayılmasının en büyük nedenlerinden biri, bazı araştırmaların kansere doğrudan bağlantı gösterdiğini göstermesi ve kanserojen olarak kabul edilmesi. Neden, kimyasal sizin zarar yeteneğine sahiptir, çünkü DNA . Bununla birlikte, orada bulunan bu içerikle en iyi cilt aydınlatma ürünlerini üretmeyi durdurmak için çalışmaların yetmediğini söyleyecek pek çok savunucu var.

Bir şey kesin, en cilt parlaklaştırıcı krem ​​ürünlerinin karışımında genellikle bu madde var. İlgilendiğiniz deri için herhangi bir ağartma ürünü, yüz kremi veya çamaşır suyu kremi satın almadan önce içerikleri kontrol etmeniz en iyisidir. Günün sonunda, hidrokuinon içeren ürünlerden uzak durmak günün sonunda iyi bir uygulamadır.

Vücut ağartıcı krem ​​ürünlerinde hidrokuinonun ne olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Cildi beyazlatmayı düşündüğünüzde, koltuk altı beyazlatma kremi, bu zararlı kimyasal içeren yüz ve vücut kremleri gibi birçok farklı cilt beyazlatma ürünü bulunmaktadır. Örneğin, bir marka ticari çamaşır suyu kremi aslında birkaç diğerleri gibi kendi adına Hydroquinone içerir.

Bununla birlikte, tüm ürünler bu noktayı kolaylaştırmıyor. Kabın arkasındaki içerik listesi okumalısınız. Çevrimiçi bir ürün satın alıyor olsanız bile, bir madde listesi bulmak zor olabilir. Tüm satıcılar, üründe hangi malzemelerin bulunduğunun kapsamlı bir listesini yayınlamazlar. Bu durumda, tüm bilgileri almak için üreticinin web sitesini ziyaret etmek ya da bir mağazadaki fiziksel ürünü aramak en iyisidir.

Kremayı temizlemek için güvenlik endişeleri var mı?

Hidrokuin içeren ürünler kullanmaktan endişe duymuyorsanız, göz önüne almanız gereken başka güvenlik kaygısı da vardır. En iyi aydınlatıcı kremlerin bazıları bile yan etkilere neden olabilir. Bazı sitelerde, bazı yüz beyazlatıcı kremlerin ürün incelemelerine bakarsanız, müşterilerin kullanımdan sonra cilt hassasiyetlerini rapor edip edemeyeceklerini göreceksiniz.

Hassas cilde sahipseniz, o ürünle uğraşmamalısınız. Bazı insanların pazarlık yaptıklarından daha beyaz deriyle sonuçlandığını görebilirsiniz. Cildin doğal olanın beyazından daha fazla görünmesine neden oldu. Bazen, aydınlatma kremi ile yüzleşmek yerine, en iyi koltuk altında beyazlatma kremi kullanıyor olabilirler.

Ve bazı incelemecilerin, belirli bir ürünün akneye yatkın olmamalarına rağmen sivilceye maruz kalmalarına neden olabileceğini belirttiğini görebilirsiniz. Elbette incelemeler her zaman negatif değildir, bazıları ticari ürünlerle mükemmel sonuçlar doğurduğunu bildirir. Ancak uzun vadede sorunlarla karşı karşıya kalabilirler.

Sonuçta, satın almadan önce çamaşır suyu için kapsamlı bir ürün araştırması yapmanız ve bir ürünün ne kadar etkili olduğunu ölçmenin en iyi yollarından biri olduğu için müşteri yorumlarını okuyun önemlidir. İnternetteki dürüst müşteri değerlendirmeleri için en iyi kaynaklardan biri olan Amazon . Orada piyasadaki mevcut ticari cilt beyazlatma ürünlerinin çoğunun yanı sıra bazı doğal alternatifler bulacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (1 )

  • …..
  • içerik bilgisini ekler misiniz ben de krem almak istemiyorum sabun almaktan yanayım ama içinde neler var bunun resmini atabilir misniz bir de diğer sitelerde satılan bu sabun da sizin sabununuz mu ben başka bi sitede daha gördüm ilgimi çekti kendi sitesine de bakmak istedim belki içerik bilgisi var diye ama bulamadım içerik resmini ekleyebilir misiniz