Classic White Beyazlatıcı Sabun Resmi Satış ve Sipariş Sitesi 19TL Ürün Görseli

Classic White ile Pürüzsüz Bir Cilt0

Classic White ile Pürüzsüz Bir Cilt

Nedir?

                Zaman içerisinde cilt üzerinde lekeler oluşabilmektedir. Güneş, ağda yanığı, sağlıksız beslenme gibi birçok faktör buna sebep olabilmektedir. Piyasadaki birçok renk açıcı ürün, içerisinde kimyasal bileşen barındıran sağlıksız ürünlerdir. Bunun aksine Classic White Sabun doğal yollardan cildinizi güzelleştirir. Düzenli kullanım ile birlikte ten renginizde açılma görülür ve cilt üzerindeki renk farklılıkları ve ton dengesizlikleri giderilir. Aynı zamanda pürüzsüz ve yumuşacık bir cilde sahip olursunuz.

Nasıl Kullanılır?

Kullanım açısından oldukça kolay olan Classic White Sabundüzenli kullanımda etkilerini hızlı bir şekilde göstermektedir. İlk kullanımdan itibaren farkı hissedebilirsiniz ve düzenli olarak kullandığınız takdirde bu etkiler daha da artarak sabit bir hale gelir. Doğal güzelliğinize kavuşmanızda en büyük yardımcınız olan Classic White Sabungünde iki kere sabahları ve akşamları kullanılmalıdır. Yüz ve ellerde rahatlıkla kullanılabilir. Nemlendirir ve pürüzsüzlük kazandırır, cilt rengini beyazlaştırır. Yapay ürünlerin aksine bunu doğal yollarla gerçekleştirir ve uzun vadede sağlığınıza zarar verecek hiçbir bileşen barındırmamaktadır. Ürünü her yaştan kadın veya erkek fark etmeksizin herkes kullanabilir.

İçerik

Tamamen bitkisel bir içeriğe sahip olan Classic White Sabuniçerisinde kimyasal ve koruyucu maddeler barındırmaz. Bu nedenle cildinize anlık bir güzellik sağlarken bir yandan cilt sağlığınıza zarar vermez. İçerisinde sodiumpalmate, su, cocamidopropylbetaine, parfüö, hexylnicotinate, titanyum dioxid, c vitamini ve kalsiyum lactate bulunmaktadır. Bu bileşenler bitki içeriklerinin latince ve orijinal isimleri olup, isteyen kişilerin ayrıntılı araştırma yapabilmesi adına bu şekilde verilmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )